2019. december 29., vasárnap 13:24

Karácsonyi hangverseny

Hagyományainkhoz híven idén is megrendeztük a karácsonyi hangversenyt, amelyre december 18-án került sor. A rendezvényen iskolánk zenében tehetséges tanulói mutatkoztak be. Az esemény szólóénekkel kezdődött, majd a színpadon a legkisebbek, az 1.z osztályos kisdiákok adtak elő vidám karácsonyi dalokat. Hallhattunk hangszeres dallamokat, amiket zongorán, furulyán és xilofonon adtak elő iskolánk tanulói. A hangversenyen természetesen a Kiskórus és Nagykórus is szerepelt, Krajcsné Kovács Judit és Tóth-Petrik Andrea irányításával. A gyerekek hosszú heteken keresztül készültek a hangversenyre, ami idén is meghitt pillanatokat szerzett a jelenlévő vendégeknek.

A hangversenyen készült képeket iskolánk facebook oldalán lehet megtekinteni.